EXPLORE NAMIBIA:
ZORGANIZOWANE
WYPRAWY SELF-DRIVE

Explore Namibia oferuje zorganizowane wakacje typu self-drive.

 

Możesz wyruszyć na wyprawę wybranym przez siebie w pełni wyposażonym samochodem. Z wyprzedzeniem zaplanujemy noclegi według Twoich życzeń: albo w domkach i pensjonatach, albo na kempingach, albo i tu, i tu.

3654

ZREALIZOWANE PODRÓŻE

11

PARKI NARODOWE

4587

ZADOWOLENI KLIENCI

Explore-Namibia-Map-namibia-home-page-PL

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O EXPLORE NAMIBIA

Poznaj piękno
dzikiej Afryki

Dlaczego my?

Lata doświadczenia

Explore Namibia to dynamiczna, profesjonalna firma z siedzibą w Namibii. Została założona w 2006 r. przez holenderską parę, Marco i Elise. Oboje wiele podróżowali po Afryce i po prostu to kochają. Kiedy nadarzyła im się okazja, żeby rozpocząć przygodę w Afryce, nie wahali się ani chwili. Rzucili pracę w Europie i przeprowadzili się 10 000 km na południe. Do dziś, po latach, nadal kochają to, co robią – odkrywać Namibię i pomagać odkrywać ją innym!

W 100% spersonalizowane

Każdy podróżnik ma swoje własne preferencje. Niektórzy wolą zaklepać tylko niezbędne minimum i mieć przybliżony plan podróży, aby w trakcie drogi zachować elastyczność. Inni wolą, gdy większość pobytu jest zorganizowana z góry, żeby nie martwić się tym, gdzie kolejnego dnia będą nocować. Explore Namibia może Ci pomóc na wiele sposobów. Czy chcesz podczas wycieczki zachować dużo swobody? W takim wypadku możemy zapewnić Ci samochód. Jeżeli cenisz sobie większy komfort, możemy zaoferować Ci pełen pakiet obejmujący przeloty i atrakcje.

Całodobowe wsparcie i przyjazna obsługa

W trakcie Twojej podróży jesteśmy blisko Ciebie i zawsze jesteśmy dostępni. Jeżeli będziesz mieć jakieś wątpliwości lub napotkasz „wyboje na drodze”, możesz w prosty sposób się z nami skontaktować. Chętnie Ci pomożemy, żeby Twoja podróż i pobyt w Namibii były jak najprzyjemniejsze i przebiegły możliwie bez zakłóceń.

W swoim tempie

Oferujemy wakacje typu self-drive w Namibii z zakwaterowaniem. Prowadź sam(-a) wybrany przez siebie, w pełni wyposażony, wynajęty samochód. Nie będziesz jedynie członkiem zorganizowanej grupy. Wybierz jedną z przepięknych tras i nocuj w wybranych miejscach noclegowych lub na kempingach, które wcześniej dla Ciebie zarezerwujemy.

Explore Namibia

Niestety nasza strona nie jest w pełni dostępna w języku polskim

 

Jednak nasz zespół chętnie pomoże Ci w Twoim języku ojczystym. Nasi doświadczeni i kompetentni konsultanci ds. wycieczek biegle posługują się angielskim, niemieckim, niderlandzkim i afrikaans, a dzięki temu, że korzystamy z nowoczesnych technologii i aplikacji tłumaczeniowych, sprawnie komunikowaliśmy się już z osobami z całego świata w przeróżnych językach.

 

Skontaktuj się z nami mailowo w jednym z wymienionych wyżej języków lub w polskim. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Poznaj piękno Namibii

NASZE USŁUGI

Namibia – Ty też ją pokochasz.
Z przyjemnością powitamy
Cię w Explore Namibia!

ADRES W NAMIBII

PO Box 20230
Mandume Ndemufayo Avenue 195
Windhoek, Namibia
Phone: +264 (0)61-304 713

ADRES W HOLANDII

A. Hofmanweg 5A
2031 BH Haarlem
Holandii
Phone: +31 (0)23-7505119

TRUSTPILOT

© Copyright Explore Namibia